viimane päev

Ärkan vara, sest eile õhtul avastas üks ajakirjanik, et tal on aega minuga kokku saada.
Esindab „teise poole“ tõde.
Sõidan Ilusasse Päeva, et osta Birma juturaamat, Burma Storybook. Et oleks täielik kitš, lähen seda lugema Strand hotelli kohvikusse. Üks selle kandi tuntumaid hotelle, ehitatud 1901. Raamatus on luuletused, luuletajate fotod ja intervjuud nendega. Ilus raamat.
A starry night means
A night full of stars
That are about to fall
(Mae Yway)
Ma ei ole väga mures Trumbi-maailma pärast. See on ainult neli aastat. Minu riigis on halb valitsemine kestnud üle viiekümne aasta. (Moon Thu Eain)

Olen välja selgitanud, mis siin riigis ette tuleks võtta. Alustada tuleb majade nummerdamisest. Minu tähelepanekute kohaselt on kasutusel kolm meetodit. Üks on tavapärane, „meiemoodi“, kus tänava ühel poolel on paaris- ja teisel paaritud numbrid loogilises järjekorras. Teine meetod on minna tänava ühel küljel numbritega kuni tänava lõppu ja tänava teisel küljel tagasi tulla. Kolmas on numbrite väljaloosimine majade vahel ehk numbrite suvaline jaotus. Kõigi kolme meetodi puhul osadel majadel on numbrid küljes ja osadel ei ole. Teiseks tuleb lõpetada prahi laialiloopimine. Need kaks asja ja kogu riik näeks juba poole tsiviliseeritum välja.
Homme proovin jälle Qatar Airwaysile pihta saada.
Eelmine
aeglane päev
Järgmine
päev Araabias

Lisa kommentaar

Email again: