teine päev Võilaiul

Öösel murrab miski maha Elo ja Mihkli.
On veetnud öösel aega oksendamisega. Kahtlustatakse eile poest soetatud jäävedelikku, mis meenutas värvuselt kaaliumpermanganaati. Tulevad siiski vapralt laiule kaasa. 
Mirko ja Kristina on elus, jooksevad. Osaline pilv, mis on meeldiv. Jätkub sama tegevus, teeme kaks uut kuhja. Ühe väikese ja teise suure. Lõuna ajal jääme kahe äikesepilve vahele, installeerime aga igaks juhuks kasti külge koormakattest varjualuse. Peatselt tulebki selle alla põgeneda. Vihm läheb kiiresti üle ja võib kadakaid edasi kakkuda.
Maarjal hakkab halb. Endiselt kahtlustatakse jäävedelikku. Tagasiteel saame kaela ühe kiire saju ja ujumaminek jääb kuidagi soiku. Hobused püüavad põgeneda, aga suudame nad siiski laiule maha jätta. 
Söögiisu õhtul millegipärast eriti ei ole, aga ma ei suuda ometi toidule ei öelda. Pärast õhtusööki on kõht lahti Marisel, Kullal ja minul ning on selge, et kaaliumpermanganaadivedelikul ei ole sellega mingit pistmist. Võib-olla kärbsed, võib-olla kadakaallergia, võib-olla KTM. Valvame mõnda aega Marise ja Sandriga kemmerguukse taga, kus on hea vaade sinise taeva taustal kulgevatele roosadele pilvedele. Oma saunaõlle viin sama targalt koju tagasi. Öösel on äike ja kuulda mitmehäälset oksendamist. Laupäevaõhtune pastoraal suvisel saarel.
Eelmine
esimene päev Võilaiul
Järgmine
Tihuse-Tallinn

Lisa kommentaar

Email again: