väike viivitus

Delhist lahkumine ei lähe ka seekord nii lihtsalt, aga samas on arenguid, 24 tunni asemel kõigest viis tundi.
Lend teadmata põhjusel edasi lükatud. Võimalus saada kompensatsiooni lennupileti maksumuse ulatuses. Abiks ikka. Obama võib kergemalt hingata.
Õnneks on piisavalt raamatut ja lisaks võimalus ennast Finnairi kulul lõhki süüa.
Delhi lennujaam suudab internetti pakkuda ainult launzis. Mujal saavad seda tarbida vaid teatud riikide mobiilitelefonide omanikud ja Balti riikideni indialaste geograafiline horisont ei ulatu. Tarbijaõiguste kohaselt peaks kommunikeerumine toimuma Finnairi kulul, aga meil on ju veel ruupiaid puuga seljas. Pärast internetti lahkneme, sest mind ei huvita kotid ja Katrit topised. Saan poodlemisega hakkama ca 20 minutiga. Raamatupoes on juba esindatud hulk modioloogiat. Edasi on raamatulugemine, siis saadab Finnair lennukitäie inimesi korraga sööma.
Kogemused lennukist: Finnair sorteerib prügi, ahistab kašmiripärase agressiivsusega poodlemisüleskutsetega ja minu selja taga paikneb rahutute osakond. Filmilevis on saadaval Sinivalkoinen valhe. Lennu hilinemise põhjus: piloot olla öösel haigestunud. Ilmselt kas düsenteeria või raskekujuline pohmelus.
Helsingis suunatakse Pariisi ja Londonisse minejad neid ootavatesse lennukitesse ja ülejäänud hotelli. Me putkame päeva viimasele Tallinna lennule.
Hämaras ja vaikses lennujaamas kostab aeg-ajalt kellegi samme ja vilksatab varje. Üks mees koputab eemal klaasuksele ja nõuab lennujaama sisselaskmist. Taidleme veidi teine teisel pool ust pantomiimi, aga uksel pole ühtegi linki ega nuppu ja mees lahkub tagasi pimedusse. Ilmselt otsima seda lennukit, millega ta saabus, et lennata kuhugi lahkemasse kohta.
Kodus on bambus ära surnud ja kukub minu saabudes tümaki põrandale.
Eelmine
viimnepäev

Lisa kommentaar

Email again: