vedelemine Lehis

Hommikusöök katuseterrassil, siis läheme kaeme tuttavaid kohti.
Algatuseks ronime Shanti stuupani, teen tiirud ümber selle, vaatame alla. Leh on kuidagi rohelisem kui varem. Tuttavad kohad mõjuvad millegipärast üllatavamalt kui uued. Mahindra Heureka restorani asemel on Yama coffee house, pakutakse lattet ja muid õigeid kohvisid. Café Jeevan (excellent pancakes) on alles.
Vean Katri läbi pisikeste külatänavate Tsemo templini teisel pool linna. Veidi kostab seljatagant hädakisa, aga üldiselt saab ta kenasti hakkama. Tempel on muidugi mäe otsas. Atmosfääriline. Keegi on kaotanud sinised tossud. Külastajaid filmitakse veebikaameraga. Leian üles ka koha, kus Kaarlega seltsis istusime palvelippude keskel. Alla tuleb tulla vähikõnnis.
Veereme alla kindlusest mööda ja otse vanalinna, läbi ehitatava maja. Töö küll vaatamata sildile ei ole käimas, vaid lihtsalt pooleli. Mošees on just lõppenud palvus.
Lõunatame tuttavas kohas ohtra õlle saatel ja seejärel, olles sattunud heldesse meeleollu, läheme šoppama. Poodlemisejärgselt maandume Sunny juures, ajame loba ja lepime õhtusöögi kokku. Lehi olevat teleporteerunud ka Wasim.
Katri pakub õhtuooteks raskesti kättesaadavaid küpsiseid ja rosinaid.
Wasimi õhtusöögile siiski ei ilmu, vabandab telefoni teel, aga teda asendab mees koeraga, kes on Sunny naaber ja räägib head inglise keelt. Ilmselt Koreast pärit naise tõttu. Sanju veiderdab tavapäraselt ja õlle väljarääkimine on pimedas lihtsam kui päevavalges.
Eelmine
tagasi levisse
Järgmine
templid

Lisa kommentaar

Email again: