2. matkapäev

Hommikuks mannapuder ja maas paks kaste.
Jurta perepoeg saadab meid jõekanjonist välja ja teeb grupipildi hobuste seljas. Org on lai ja palav, tigedate parmudega. Karakashka surub oma nina Khanati hobuse sabasse. Piknik leiab aset sipelgapesas.
Ületame Korgoo kuru (3020 m), algavad lilleväljad. Hobune on enamus aega autopiloodil, mis jätab piisavalt võimalust pildistamiseks ja ringivahtimiseks.
Ööbimiskoht on laias orus (Boruluu), jõe ääres. Jõgi on piisavalt sügav peapesuks. See käib nii, et tuleb minna umbes põlvesügavusse vette, kus ka kehvemate akrobaatiliste võimetega inimene suudab nii palju ette kummarduda, et juuksed vette ulatuvad. Avanev vaatepilt on seejuures nii pesijale endale kui ka kõrvaltvaatajale suhteliselt kentsakas. Igatahes on pärast pea puhas ja inimese tunne.
Kohvipaus.
Lugemiseks läheme telgi taha päikesevarju. Natukese aja parast nihkume päikese kätte ja siis hakkame järjest riideid selga panema. On tekkinud üksikud pilved.
Õhtusöögiks plov värske salatiga, keskele on Kuban voltinud tomatist lille. Ilmuvad sääsed.
kommentaarid travelpod'ist:
mäh! ---- jutud lõppesid ära , tahan veel! Kylliki, on Aug 31, 2010 at 09:16PM

Krõõbile! Silitan ja musitan igal õhtul Remit ja Kuubat - nad on täiesti kodunenud distsipliiniga, mille leidsin eest Nizzast tulles ja ainult armukadestavad teineteist ning nügivad üksteist kõrvale minu kaisust, Kuuba paneb tavaliseslt lõpuks otsustavalt mulle käpa peale! Kylliki, on Aug 31, 2010 at 09:19PM

Vaga hea, et koerad rahul on! Oled sa kindel, et nad mind parast ara tunnevad?! :) Grete, on Sep 1, 2010 at 07:59AM
Eelmine
1. matkapäev
Järgmine
3. matkapäev

Lisa kommentaar

Email again: