tagasi

Kolmveerand neli koputatakse meie uksele ja teatakse, et takso on kohal. Juba.
Maha jäävad kaks paari katkisi jalanõusid, lisaks mõned riided ja pesemisvahendid. Nagu ikka.
Hommik ilma soviet breakfastita (tsitaat: Krõõp 2010).
Taksojuht Marat on väga jutukas. Teab, et rahutused ja revolutsioonid ei soosi investeerimist. Uus president Rosa on juba hakanud jagama ametnikukohti oma sugulastele, seega ei ole ka viimasest võimuvahetusest midagi head loota. Valitsevad diletandid, mitte spetsialistid. Aprillis Bishkeki kesklinnas põlenud maja oli peaprokuratuuri hoone, kus leidus ebamugavaid materjale Bakievi ja tema käsilaste kohta, kes ka ise hoonele tule otsa panid. Kirgiisid on Marati sõnul väga iidne rahvas, kellest põlvnevad kõik ümberkaudsed. Ja väga vaprad ka. Maratil on neli last kolme erineva naisega.
Lennujaamas on meie peamiseks ülesandeks leida rakendus veel kahepeale allesolevale 130 somile. Saame kaks kohvi ja 10 somi jootrahaks. Näidatakse jurta ülespaneku videot, mis meie suureks meelehärmiks jääb pardalemineku tõttu lõpuni vaatamata.

I like to travel light.
Kõik on nii nagu olema pidigi ja taas õigustab ennast komme panna suveniirid käsipagasisse. Suured kotid musta pesu ja hambaharjaga saabuvad eelduslikult paari päeva jooksul.
kommentaar travelpod'ist:

Kui saabuvad... minu Nizzast saabunud kohvrist olid puudu 2 paari kingi ja supertrikoo - mille eest hoiatati ka juba Jens Rosteci raamatus Gebrauchsanweisung für Nizza und die Cote d'Azur. Kylliki, on Sep 8, 2010 at 12:36PM
Eelmine
pealinn üllatab veel

Lisa kommentaar

Email again: