algus

Mingi kummalise valearvestuse tõttu jõuan lennujaama tavapäratult vara.
Mis on päris kasulik nagu hiljem selgub. Vegetable fried rice with egg koos Bastian Sickiga sisustab aega kuniks Inga kohale jõuab.
Check innis selgub, et Inga pilet on juba kasutatud. Tulevikus. Ajareisimise uued tuuled. Estravel ajab asja kõigest tunniga korda. Tehniline probleem. Ootan põnevusega, et arvutid hakkavad otsustama kogu meie elu üle. Lennupiletite broneerimine tundub olevat hullem kui e-notar...
Lagle Parekit üritavad esimesel etapil asendada Marko Märtin ja Toomas Tõniste, mis näitab, et reisiorgunnis on lisaks lennupiletide broneerimisele veel midagi mäda.
Frankfurtis pole Ingale üldse kohta. Selge, Tallinnas oli peaasi meid jalust ära saada, Frankfurti jõudmise ajaks on nad ju juba koju läinud. Pole inimest, pole probleemi. Üksi lennujaamabussis konutades üritan välja mõelda, mille järgi tuvastada Salzburgis Inga kohvrit ja mis sellega siis edasi peale hakata. Lahkume siiski pärast mõningast närvikõdi koos, kolistades bussiga mööda Frankfurdi lennujaama tagahoove, lennukid vihisevad ümberringi.
Toidujagamise ajal lennukis vaatab stjuardess häiritult minu kõrval magavat idamaise välimusega neiut. Ordnung muss sein - ei mingit magamist, kui on ette nähtud krõbistada plastkarpidega ja manustada maitsetut lennukitoitu.
Meie üllatuseks on mõlemad kohvrid Salzburgis kohal ja hotellis meile toad olemas.
Salzburgi taksos pakutav klassikaline muusika on tõeline puhkus kõrvadele pärast Tallinna taksodes Sky raadio hommikuprogrammi ning "kiisujuhiste" sundkuulamist.
Järgmine
esimene tööpäev

Lisa kommentaar

Email again: