päevad täis tühjust

Päev tiksumist Mandalays ja teine päev Yangonis.
Kuna Mandalays ei paistnud midagi juhtuma hakkavat, siis lasin sealt üleeile õhtul jalga. Sõidu ajal telefoni näppiv motikajuht on uus tase. Bussifirma oli seekord Famous Traveller ja buss oli täis. Bussijaamas sagis hulk töötuid punastes hõlstides mehi.
Vahepeal oli koristustiim mu tuppa pääsenud, aga selle asemel, et prügikast ära tühjendada, olid nad tekiservad jälle kõvasti madratsi alla toppinud. Pooliku šokolaadi peale olid ennast sisse seadnud pisikesed sipelgad. Ikkagi välismaine šokolaad, Kalevi oma. Kupatasin sipelgad minema ja sõin šokolaadi kohe ära. Hommikusöögil on juurutatud menüü-süsteem. Tarvitseb mul vaid korraks ära minna.
Muidu on sama jama. Lubadused natukese aja pärast helistada, akna taga lindude säutsumine, õues palavus ja äike.
Restorani ettekandjad on mind nähes rõõmsad ja käivad kõik ükshaaval tere ütlemas.
Kandsin kontakt-vanamehe maha ja lükkasin kolm uut palli veerema. Üks põrkas kohe tagasi, sest inimene reisib kusagil. Teine on sattunud haiglasse, kuid delegeeris minuga rääkimise kellelegi, kes kohe kolmapäevaks aja kokku lepib. Kolmas on menetlemisel. Asendan vanamehed osariikide põhiseaduste eelnõudega, need on igalt poolt kättesaadavad ega käi matustel.
Eelmine
kolimine Mandalaysse
Järgmine
kirjutamislaager jätkub

Kommentaarid

  • K  •  19. mai 2018
    Tuba 208 Icelandis? Oli see tõsi?
  • Anneli  •  20. mai 2018
    208 jah ...

Lisa kommentaar

Email again: