eelpäev

Suures bürokraatlikus organisatsioonis töötades peab inimene suutma kevadist sooja juba jaanuaris ette näha.
Lumi ongi ju peaaegu läinud ja sobib jalutama minna küll, kuigi Kalle meelest tahab see ennustamise asi mul veel harjutamist.
Jalutamine algab koduukse eest ja läheb kohe vussi, sest bussiga jõuaks nibin-nabin. Nibin-nabin tundub närviline ja võtame Boldi. Bussijaamas läheb paremini, sealt saab edasi GoBusega. Päike sirab petlikult, meenutamaks, et ilmaprognooside osas valisime norra oma, mis erinevalt kõigist teistest lubab sademeteta olukorda.
Õhtusöök praamil, siis jääme maha tühja Heltermaa sadamasse, kus kajakad kaeblikult kiljuvad ja päike lilla horisondi taha vajub. Tuleb minna sadamahoone teisele korrusele, pöörata paremale ja siseneda tuppa 205. Võti on ukse ees ja arve laual. Ilmatu suur tuba, lisaks diivanile ja tugitoolidele peidavad ennast nurga taga veel üks kirjutuslaud ja veel üks riidekapp. Õige, see on ju sviit. Korgime lahti praamilt soetatud Kassari õlled ja hirmkalli kalašokolaadi. Hiidlane on kaval ja teab, et turistile annab igasugu jaburaid asju maha ärida. Matka alguse saab lugeda edukaks.
Järgmine
Heltermaa-Säärenina

Lisa kommentaar

Email again: