ei ole nii lihtne

Ei ole lihtne siit lahkuda. Iga korraga läheb see raskemaks.
Eile poes müüja, kes turiste kõnetas inglise keeles ja kohalikke islandi keeles, valis minuga suhtlemiseks islandi keele. Tahtsin tantsida võidutantsu.
Lennujaamataksos keskendusin sellele, et ei taha ära minna. Ég vil ekki fara burt. Aga ole ettevaatlik sellega, mida soovid. Voila, lennuk ei saa Reykjavíkist tiheda udu ja vihma tõttu tulema. Järgmine info pooleteise tunni pärast ehk pool üksteist. Kohalikud lähevad koju. Sealt edasi järgmine info veerand kuus. Ameeriklased kirjutavad üles Fjällräveni ja annavad mulle oma kontaktid, et veel varustuse kohta küsida. On aeg, et Fjällräven mulle maksma hakkaks.
Koopereerume kahe prantslase, tailase ja malaiga auto rentimiseks. Autorendiproua vaatab lahkudes murelikult, kuidas me pagasnikus seljakottidega tetrist mängime, et end seejärel India perekonnana autosse kägardada. Algab viietunnine sõit läbi unenäoliselt pilves maastiku pealinna suunas. Ja alates Holmavíkist läbi absurdse päikesepaiste, et veidi enne Reykjavikki taas vihmapilve põrutada.
Kauemaks magamiseks oli mul plaanis Reykjavíkis hommikust süüa. Üksiti on lahenenud küsimus, mida teha terve päev pealinnas.
Kell kuus olen metropolis. Hoiustan koti bussijaama, suund raamatupood. Kõrvalt tõuseb lendu pisike lennuk, mis kellaaja järgi otsustades läheb Ísafjörðurisse, et sealt siis ilma minuta tagasi tulla.
Eelmine
logelemine Ísafjörðuris
Järgmine
tagasi

Kommentaarid

  • Amélie  •  10. juuli 2017
    Hi Anelli Greetings from Amélie
  • Anneli  •  11. juuli 2017
    Hi! Nice to hear from you. Hope that the rest of your riding trip was nice.

Lisa kommentaar

Email again: