Island, Hornstrandir

Backpacking is not sexy. Climbing, kayaking, skiing – those are all sexy. Backpacking. Just the word sounds like suffering. Backpacking is just way to get to awesome places. Places you couldn’t get to any other way. So you put all your gear in your pack and you walk there. You can only see so much from your car. Backpacking itself is not the thing. The thing is the places you get to go.
(Ace and the desert dog)

pikk tee põhja

Kuna islandi keele õppimine on jätkunud, siis tuleb Islandile tagasi minna ja kui juba tagasi minna, siis on mõtet edasi õppida ja tundub, et sellest jamast ei saagi enam välja.

Loe lisaks

lõpuks

Põhjaminek ei suju siiski nii libedalt kui alguses tundus.
Loe lisaks

Látrarist Barðsvíki, 14,42 km

Öösel sajab korralikult ja ka hommikul sajab, miska lükkan ärkamist korduvalt edasi. Üheksa paiku ajan siiski kargu alla, juhuks kui vihm peaks järele jääma.
Loe lisaks

esimene päev Grunnavíkis, 6,4 km

Hommikul ei köeta, mille järgi võib kohe aimata, et väljas on november. Mere kohalt lähenevad tumesinised pilved ja seni sile veepind tõmbub pilve liikumise tempos kortsu.
Loe lisaks

naasmine tsivilisatsiooni

Hommikusöök ratsutajatega. Jään pikemalt jutustama Améliega, kes oskab igasugu laevu juhtida ja tundub muidu lahe inimene.
Loe lisaks

tagasi

Vastupäeva liikumine varastab aega. Startides Keflavíkist kell üks öösel ja lennates kolm tundi, ollakse hommikul kell seitse Vantaal.
Loe lisaks