vabahulkumisturistid

Sajab. Kõik on pilve täis.
Sõidame teosammul, nähtavus ca 10 meetrit. Pisut allapoole minnes on ka mõningal määral vaateid. Lahe, selline ilm on mõnes mõttes palju maalilisem kui lagipähe paistev päike. Kui pilvest allapoole saame, teeme iga natukese aja tagant pildistamispeatusi, jäädvustame kõik mäed eest, tagant ja küljepealt. Selliseid mägesid vaadates võib kindel olla, et kui mitte praegu, siis kunagi küll elasid siin kentaurid, kükloobid ja muud sellised veidrikud. Temperatuur kõigub 9 ja 15 kraadi vahel. Enne Trikalat algab lagendik ja pulksirge tee.
Kastrakis paistab päike, kaljud on hämmastavad. Hulgume nende vahel terve õhtu, leiame kitseraja ja proovime võimalikult vähe käsipidi pabulasse maanduda. Kasutame kõikvõimalike liikumisstiile, sealhulgas roomamine, pugemine, ronimine ja kükkiskõnd. Eriti maaliline on istuda kaljude vahel ja kuulata ainsat heli, mida ümbruskond pakub - kitsekellade kolinat. Leiame metsikud kilpkonnad (kolm ülespildistatud isendit) ja alpikannid.
Ööbimiskohti, söömiskohti ja internetti jagub.
Õhtusöögi-tavernas saavad noale vastuhakkavast lihast söönuks seitse kohalikku kassi. Siin on ka esimene kelner, kes mu kreeka keele peale õnge läheb, paraku on vastuseks kostev tiraad minu jaoks pisut liig, saan ainult aru, et mussakaga on mingi jama ja läheme inglise keelele üle.
Kodubaaris antakse meile maja kulul viinamarju ja pähkleid.
Eelmine
läbi mägede
Järgmine
Meteora kloostrid

Lisa kommentaar

Email again: