Angkor vol 3

Hommikul probleem Skraga.
Algse kokkuleppe kohaselt pidid kolm päeva kokku maksma 35 dollarit. Kahe eelmisega on ta kätte saanud 10+12, nüüd vaatab viimase päeva marsruuti ja tahab veel 23, või vähemalt 22. Tema olla alguses rääkinud 45st dollarist. Saadame kuti kuu peale ja saame samast kõrvalt tegelase, kes on nõus meid sõidutama 17 dollari eest. Ei saagi teada, kas kommunikatsioonihäire või ettekavatsetud väljapressimine.
Pikk sõit Banteay Srei'sse. Miniatuurne roosa tempel tõeliselt peente nikerdustega.
Banteay Samre on hästi säilinud suur tempel, pärast eelmist ei mõju küll väga inspireerivalt.
Viimane, Bakong, on ilusti lilletatud. Ilmselt seetõttu, et kohe kõrval on uus tegutsev tempel. Ronime üles, saame linnukese kirja ja läheme alla õlut jooma. Selle riigi templitega selleks korraks ühel pool. Teed kulgevad maaliliselt külade vahel.
Lapsed templiväravas lunivad igalt möödujalt lubadusi kui mitte kohe, siis vähemalt tagasi tulles tema käest midagi osta. Kavalamad küsivad nime ja teatavad, et teda võib ära tunda valge pluusi järgi. Nagu ka tukijuhid tänaval, kes, kui turist kuhugi sõita ei soovi, lootusrikkalt küsivad, et maybe later? Ja massaažitüdrukud, maybe tomorrow? Igaüks üritab kahvanäolt saada lubaduse helgemale tulevikule. Lootus sureb viimasena. Siem Riepis on ka helge tuleviku instituut - Future Bright Institute (lühend on FBI), mille hüüdlause on: the Future Bright makes your future bright.
Kultuuriga lõpparve teinud, longime pika maa Bangkok Airwaysi kontorini. Kaardi järgi orienteeruma hakates muutuvad Aasia linnad kuidagi amorfseteks. Saame kätte Saigon-Bangkok piletid.
Homme üritame minna linde vaatama.
Külli on terve õhtu kuhugi kadunud.
Eelmine
Angkor vol 2
Järgmine
logelemine

Lisa kommentaar

Email again: