tagasi oma toas

Tekk tundub küll väga õhuke ja ähvardati öise külmaga, aga külm ei olnud.
Kella viie ajal hiilin päikesetõusu pildistama. Sedapuhku on ilm ilus ja satikad magavad veel. Pärast keeran uuesti magama.
Kuna lõunaks peame linnas tagasi olema ja giid ei tundu teadvat ronimiskohti, kust ei paistaks ühtegi jurtat, olen nõus kohe pärast hommikusööki lahkuma.
Hotellis saan oma vana toa koos voodiga, mille vedrud ribide vahele tungivad.

Praeguseks läbitud moodsa kunsti muuseum ja vana kunsti muuseum. Keskväljakul kutsus suurte juustega Angoola tädi vene keeles üles mongoli naisi autoga sõitma.
Läksin Zaza infopunkti Irkutskist saabuva rongi aega uurima. Sain pakkumise ka 10 inimese ööbimisele ja edasisele transpordile. Homsel rongil oleme Zaza bussiga vastas. Loodetavasti nad siis ka tulevad selle rongiga...
Küsimus, kus on siin lähedal hea restoran, lõppes sellega, et läksime sinna koos Zaza ja tema kaastöötajaga. Minu sobivate tugrikute puuduse tõttu tegid nad mulle ka 50 eegu eest välja. Osav elu.
Liikluskultuuris on india süsteem ühendatud nõukogude nahhaalsusega. Osade valgusfooride juures on ka politseinikud, kummalgi ei ole erilist autoriteeti. Kasutan LP tarkust: tänavat ületa koos kohalikuga, vaadates seejuures, et kohalik jääks sinu ja läheneva liikluse vahele.
Õhtul lubati näidata tõelist Mongoolia elu.

* * *
Tõeline Mongoolia elu koosnes õhtusöögist jubedas sööklas koos supikondi närimisega ja õllest iiri pubis. Poole kaheteist paiku õnnestub Zaza hotelli uksel maha raputada.
Vahepeal saabunud Marttilt ja co'lt sõnum kolmanda kellaajaga, saabumine 6.20 hommikul. Jälle üks nurjunud kauamagamine.
Eelmine
you can go anywhere you like!
Järgmine
sooloetenduse lõpp

Lisa kommentaar

Email again: