hakkab pihta ...

Igaks juhuks saab üle kontrollitud, kas lennuajad ikka endised.
On, aga muutunud on terminalid Moskvas. Terminalidevahelise ühenduse kohta ütleb http://www.svo.aero/en/between-terminals/south/, et kõnealuste terminalide vahel avati jalakäijate ühendustunnel 3. juulil 2010. See läks nüüd küll napilt.

Kazarmanist teatatakse, et jõgi on miskise silla minema uhunud ja Saimaluu-Tashi pargikontor andnud välja ametliku hoiatuse, et platoole ei ole soovitatav ronida. Aisha (meie kontakt CBTs, kellel on ühendus Kazarmaniga) sõnul saavat siiski minna, aga ainult hobusega. Uurimise peale, kas see on ohtlik, võtab kauem aega, maksab rohkem jne, saan vastuseks, et pole hullu, tee on meie kohalejõudmise ajaks suure tõenäosusega parandatud ja siis saab kohapeal edasi vaadata. Ega muud üle ei jää vist jah. Küll me endale seal siis tegevust leiame.

Ja et põnevust ikka jätkuks, on suits asunud häirima Moskva lennujaamu. Vnukovos ja Domodedovos jäävad juba lennud ära, Šeremetjevo töötab esialgu graafiku järgi. Aga nähtavus on sealgi vähenenud 500-600 meetrile. Wunderground.com lubab Moskvas vihma järgmise nädala neljapäevaks...
Eelmine
juhtnöörid
Järgmine
viimane hetk internetti enne minekut

Lisa kommentaar

Email again: