viimane hetk internetti enne minekut

Eile helistas Matkapunkt, kellele oli helistanud Aeroflot, et teatada, et Moskvas on terminalid muutunud.
Vana nali. Aga väga kena Aerofloti poolt iseenesest :)

Olivier Roy "The New Central Asia" väiteil on Kesk-Aasia riigid kunstlikud rahvusriigid, kellele sovjetiperioodil loodi peamiselt türgi keele dialektide pinnalt rahvuslik identiteet, ajalugu ja etnograafia, vastukaaluks pan-islami ja pan-türgi liikumisele ning muidugi ka omavaheliste vastuolude tekitamiseks. Ajaloo irooniana tekkisid kunst-identiteedi pinnalt enam-vähem päris riigid, samal ajal kui venelaste endi impeeriumile toetunud identiteet jäi õhku rippuma. Ainult tadžikkidega läks neil natuke kehvasti, sest tadžiki elik pärsia intelligentsi linnad Samarkand ja Buhhaara jäid jagamisel teisele poole usbeki piiri.

Võib juhtuda, et viibime kuni tarkuse päevani interneti haardeulatusest väljaspool. Seniks saab kohalikku koloriiti sisse elada selliste linkide kaudu:
http://www.sirp.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=10947:ma-olin-bikekis-&catid=9:sotsiaalia&Itemid=13&issue=3305
http://jaanuspiirsalu.blogspot.com/2009/08/kuu-aega-kesk-aasias-19-aastat.html
http://www.horses.kg/en
Aktuaalset infot kohapeal toimuva kohta on võimalik saada LP foorumist http://www.lonelyplanet.com/thorntree/forum.jspa?forumID=13&keywordid=59.

Ja uskumatu - ostsin antiseptikut. Üksi minnes poleks ma seda eales teinud, aga nüüd lähen ju "lapsega"... :)
Eelmine
hakkab pihta ...
Järgmine
jetlag day

Lisa kommentaar

Email again: