terviseprobleemid

Juba hommikul hakkab sadama.
Pärast on aga õues kerge tuul, pilv, tibutamine ja asjaolusid arvestades peaaegu meeldiv.
Eile kolisin läpakaga voodist laua taha toolile ja tundub, et selga puhuv konditsioneer puhus seal midagi ära. Kannatab olla sirge ja mitte vaadata paremale, vasakule ega alla. Ebameeldiv. Lisaks on põlve tekkinud valus koht ja kahte harjutust ei saa teha. Loodetavasti kuuluvad rubriiki „läheb hommikuks üle“.
Hiire patarei sai tühjaks. Hotellialuse poe müüjad kõik katsusid patareid, kihistasid, arutasid midagi omavahel ja jõudsid järeldusele, et patareisid neil ei ole.
Kirjutasin retsensiooni valmis. Tuli suht kuri.
Lähiümbruse turvamehed ja tänavatoidu müüjad on aru saanud, et lähikonda on tekkinud valge. Tuleb kella kahe paiku, läheb üle-tee-restorani, vaatab etteheitvalt teise korruse treppi, nagu oleks see sinna just pandud, ja ronib ohates üles. Tagasi tulles ostab ananassi. Sama poisi käest saab iga kord sama raha eest rohkem ananassi ja mangot. Õhtul seitsme-kaheksa paiku tuleb uuesti, läheb šani restorani. Sööki oodates loeb raamatut. Joob ühe õlle.
Homse kokkusaamise kohta pole mingit infot.
Eelmine
kommunaalprobleemid
Järgmine
vedelemine jätkub

Kommentaarid

  • Kylli  •  12. mai 2018
    Olen solidaarne - on äge kõõlustepõletik, mis kestab kuu-kaks. On soovitav laiselda. Mitte koormust anda. Suvi on saabunud ja seda on rõdult tore jälgida.
  • Krõõp  •  12. mai 2018
    Doktorandielu kohta tundub ikkagi liiga stressivaba!

Lisa kommentaar

Email again: