kommunaalprobleemid

Hommikupoole helistatakse vastuvõtulauast, et elekter võetakse tunniks ajaks ära.
See on neist kena. Hoiatamine. Hiljem võetakse elekter ära juba ilma igasuguse tseremooniata. Kui see tagasi tuleb, on internet kadunud. Lisaks asetub akna alla mingi masin ja teeb kõva müra. Muidu on toas suhteliselt vaikne, sest aken avaneb kvartali sisse. Ainult kohati on kuulda signaali, vilistamist või õhtuti koerte haukumist. 
Kasutan võimalust lugeda, aga kuna toas on nüüd pime, tuleb koguda kokku kõik valgus, mis pilu meenutavast aknast sisse pääseb. 
Kommunaalprobleemide lahtris on täna ka tualettpaberi hange. Korduvalt lubatakse mulle paberit tuua, aga jäädakse kadunuks. See kinnitab varasemat eeldust, et vaevalt nad suudavad järge pidada hommikusöögilt varastatud tasside ja lusikate üle.
Uudiseid kohtumistest ei tule.
Veedan osa aega retsenseerides magistritööd, mille endale kergemeelselt kaela võtsin. Hirmus. Esiteks kubiseb jutt kantseliidist ja on seetõttu väga raskesti loetav. Teiseks on see tohutult igav. 
Jalg läheb sentimeetri võrra rohkem kõveraks. Püüan kõndida loomulikult (käitu loomulikult!), mõlema jalaga ühte moodi, aga ikka tundub, et korras jalg läheb maha tümaki.
Eelmine
hotellielaniku päevaraamat
Järgmine
terviseprobleemid

Lisa kommentaar

Email again: