lisaaeg

Lennujaama toob meid taksojuht, kes äpi andmetel on tuntud suure kõnemehena.
Lähemal vaatlusel peab ta kõnesid telefoni teel.
Testime hommikusööke. Lend lükatakse esialgu poolteist tundi edasi. Avan raamatu ja sulen raamatu. Tehakse öö-nalju. Noormees serveerib lisakohvi. Lõpuks jääb lend halva ilma tõttu Lehis täitsa ära. Otsustame, et meie seltskond jääb monoliitseks kuni lõpuni. Homne lend on täis, vabu kohti jagub ülehomseks. Ega valikut pole, sestap nõuame enda ringibukkimist letitaguselt mehelt ilma telefoniteeninduse ootejärjekorras rippumiseta ning paberit lennu ärajäämise kohta. Saame paberi sellele, „keda see kotib“.
Valime uue hotelli, mis kõlab kahtlaselt hästi ja asub juba tuttavas piirkonnas. Selle ülesleidmine nõuab suuremate rahvahulkade mobiliseerimist ning lõpuks laseme end tasuta transpordi ja vee hinnaga veenda osalema booking.com-ile tüngategemise skeemis. Tuba on pealtnäha aus, alles hiljem selgub, et ühes nurgas pole internetti ja konditsioneerist tilgub sorinal vett. Õnneks kuulub pesuruumi varustuse hulka pang. Sealt see tasuta vesi ilmselt tulebki.
Veedame aega samosaputkas istudes ja poristel tänavatel uidates. Saun on pealekauba. Täna on päike ka välja lastud. Sauna juurde kuulub õlu, mida jahutatud restoran serveerib kahekaupa. Toas tagasi, tellime tuppa kohvi, mille hulka on ilmselt segatud unerohtu. Pärast toibumist lahkame riisi ja tuututamise saatel hämaras putkas regionaalarengut ja joome peenes jahedas söögikohas vett peale.
Kaarditäpp hakkas ka tööle: https://eur-share.inreach.garmin.com/rattatiir.  
Eelmine
Delhi äärmused
Järgmine
vabaõhumuuseumis

Lisa kommentaar

Email again: