turnimine Hornvíkis

Algimunad hommikusöögiks.
Pärast hommikusööki transporditakse kõik see mees kaldale, ainult kapten jääb laeva. Moodustub kaks meeskonda. Oleme Leonardi ja Teresaga kiiremad, Disa jääb Robertiga tahapoole.
Ilm on pilves, aga esialgu kuiv. Esineb vaateid. Märkame ronka muna varastamas. Eemal rohus luusib rebane. Kaljuserv on täis linnupesi. Longime ja istume ja longime edasi. Mäeharjale jõudes tuleb teiselt poolt tugev tuul ja pilvetäis vihma. Rada kaob käest. Metsiklaskume alla ja kohtume rajaga sealsamas, kus eelmisel aastal otsa ringi keerasin. Sealt keerame tagasi. Jälle. Meeleolukas piknik järve kaldal, tiirud tõusevad kisades lendu, kogunevad siis puntrasse ja hakkavad otsast peale. Seekord on järv vähemalt näha. Eelmisel korral oli ainult kuulda. All ootab Arktika nagu eelmiselgi aastal. Ainult et seekord ootab ta ka mind.
Mööda tuttavat rada alla, rannas kohtume Disa ja Robertiga. Nad on leidnud haige rebasekutsika ja nagu tellimise peale on saabunud polaarrebaste keskuse inimesed. Rebane antakse neile üle.
Vihm on nüüd päris tugev ja paadis kinoõhtu.
Tuleb taas uus plaan. Võin jääda oma printsessitingimustesse edasi ja alata matka Lónafjörðurist. Selliselt ma saan lisaks paadis vedelemisele ja paadireisi sihtpunktidele kogeda nii avastusretke kui ka kergelt läbitavrannikut koos koskede ja majakaga.
Eelmine
lahkumine tsivilisatsioonist
Järgmine
jalutuskäik Hvannadali

Lisa kommentaar

Email again: